Zadzwoń +48 796 802 809 lub napisz do nas

Praca dla pielęgniarki w Domu Seniora we Flandrii Wsch. w Belgii
Chcesz pracować za granicą?
Czas trwania kontraktu
2019-09-02  -  2020-08-30
Miejsce świadczenia usługi
Dom Seniora w Belgii
Kraj delegowania
Belgia
Język komunikacji
niderlandzki
Numer oferty
18/07/19/NU/BE

Informacje dodatkowe

Oferta dotyczy pracy na stanowisku pielęgniarki w Domu Spokojnej Starości we Flandrii Wschodniej (Belgia).

Opis stanowiska:
  • opieka medyczna nad mieszkańcami
  • podawanie leków
  • zabiegi pielęgniarskie
Ośrodek zapewnia:

Typ umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na pół etatu lub 80% etatu (czas pracy jest do negocjacji)
  • system 2 zmianowy + weekend
Termin rozpoczęcia kontraktu: do ustalenia

Wynagrodzenie: naliczane według skali Barema, zgodne ze standardami belgijskimi + bonusy

Inne:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kupony na posiłki
  • możliwość ubezpieczenia hospicyjnego
  • możliwość nabywania doświadczenia i wiedzy
  • doświadczenie nie jest wymagane.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość pracy długoterminowej
  • dobre warunki pracy w nowoczesnej placówce
  • wsparcie w przeprowadzeniu procedury uznania kwalifikacji zawodowych dla osób bez nr Visum
  • wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę i wsparcie na każdym etapie rekrutacji
  • DARMOWE KURSY JĘZYKOWE organizowane na miejscu

Wymagania

  • dyplom ukończenia Szkoły Pielęgniarskiej lub licencjat pielęgniarstwa lub dyplom magistra pielęgniarstwa
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • znajomość języka niderlandzkiego na poziomie A1
  • gotowość wyjazdu do pracy za granicę na okres kilku miesięcy lub na stałe.

Chcesz pracować i dobrze zarabiać? Dołącz do nas!

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Elastyczny czas trwania kontraktów (także na stałe)
Pomoc w zgromadzeniu i tłumaczeniu dokumentów
Organizacja transportu do kraju docelowego i zakwaterowania
Kursy językowe (również online)
Wsparcie naszego Konsultanta w kraju wykonywania pracy

PracaPraca